Bijzonder Zwem Onderwijs

Voor kinderen met speciale eigenschappen

Bijzonder Zwem Onderwijs voor kinderen met bijzondere eigenschappen

Voor kinderen met een chronische aandoening, bijzondere eigenschap of beperking kan het vaak moeilijker zijn om deel te nemen aan reguliere zwemlessen. Groepsgrootte en overprikkeling vormen meestal de grootste uitdagingen.

Bij Interactie begrijpen we deze behoeften en daarom bieden we Bijzonder Zwem Onderwijs voor deze groep kinderen. Het belangrijkste verschil is dat de lessen plaatsvinden in groepjes van maximaal 3 tot 6 kinderen (3 per zweminstructeur).

Onze lessen zijn zeer gestructureerd, waarbij er maximale aandacht is voor elk kind en prikkels tot een minimum worden beperkt. Uiteraard passen we de lessen aan op het niveau en de mogelijkheden van jouw kind.

Bijzonder Zwem Onderwijs is geschikt voor kinderen met:

  • Autisme spectrum stoornis
  • Beperkingen (rugzakkinderen)
  • Bijvoorbeeld ADHD, DCD of het Down Syndroom
  • Chronische aandoeningen

De zwemlessen

De lessen worden wekelijks gegeven en duren maximaal 30 minuten. Voordat de lessen starten, vindt er een intakegesprek plaats en vragen we je kind om een zwemtest af te leggen. Op deze manier kunnen we een goede inschatting maken van de behoeften, wensen en mogelijkheden van jouw kind. Deze zwemtest stelt jouw kind in staat om direct een goede start te maken. Kinderen moeten minimaal 5 jaar oud zijn om deel te kunnen nemen.

Tijdens het Bijzonder Zwem Onderwijs leren kinderen:

  • Vertrouwd te raken met water
  • Zichzelf te redden in het water
  • Zwemmen in verschillende waterdieptes

Voordelen op een rij:

  • Les in kleine groepjes van 3 kinderen per zweminstructeur
  • Zeer gestructureerde lessen van maximaal 30 minuten
  • Maximale aandacht van gespecialiseerde zweminstructeurs
  • Beperking van prikkels
  • Niveau wordt aangepast aan elk kind of groepje
  • Kinderen worden zwemveilig gemaakt
  • Diploma/certificaat behalen (indien haalbaar, geen garantie)
  • Thuis de vorderingen van je kind volgen via ons digitale leerlingvolgsysteem

Geldigheid

De leskaart Bijzonder Zwem Onderwijs is goed voor 10 zwemlessen. De geldigheid van deze leskaart is 11 aaneengesloten lesweken, waarvan 1 les verzuimd mag worden.

Lestijden

Dinsdag (beginners)

16:30 - 17:00 uur

Dinsdag (gevorderden)

17:00 - 17:30 uur

Woensdag

16:00 - 18:00 uur

Tarieven

Leskaart (10 lessen)€179,05
Inschrijfgeld€12,30

Aanmelden

Heb je vragen of is Bijzonder Zwem Onderwijs geschikt voor jouw kind? Vraag een intakegesprek aan.

Interactie Ermelo